DETAIL POLOŽKY Suzuki  DR 125 SMZnačka:Suzuki
Typ:DR 125 SM
Rok výroby:4/2010
Najeto:22554 km
Stav:Super stav
Cena:46 000
Popis:Dovoz z Německa od prvního majitele, originál německé doklady k přihlášení vozidla do českého registru vozidel, COC list, servisní manuál, TÜV protokoly z Dekry, lze doložit najeté kilometry. Od motorky jsou dva klíče.
Suzuki DR 125 SM, motor je čtyřdobý vzduchem chlazený jednoválec 125 ccm., Výkon motoru dle německého TP je 8 kW, ale motorka má vymontovanou škrtící sadu, je plně otevřená. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu má asi 90%, zadní pneu 90%, řetězová sada 90%. Jsou po výměně. Suzuki má nový olej v motoru a seřízené ventily. Z doplňků: gripy a zásuvka USB. Suzuki je motoricky i opticky v super stavu, byla velmi opečovávaná. Motorka je BEZ INVESTIC, (pouze přihlásit, po dohodě lze zařídit), JEN SEDNOUT A JEZDIT.
Poznámka:Motorku máme skladem ve Slatiňanech u Chrudimi. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 607 881 409


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni