DETAIL POLOŽKY Yamaha  HW 125 XenterZnačka:Yamaha
Typ:HW 125 Xenter
Rok výroby:9/2013
Najeto:17010 km
Stav:Super stav
Cena:49 000
Popis:V roce 2019 dovoz z Německa, od první majitelky, nyní české doklady, TP, ORV, SPZ, SERVISNÍ KNÍŽKA, COC list, uživatelský manuál. Od skútru jsou dva klíče. (V TP je jako první majitel v ČR zapsána naše firma.)
Yamaha HW 125 Xenter, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování PGM FI. Výkon motoru dle TP je 9 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 70%, zadní pneu 90%. Yamaha je motoricky i opticky super stavu, byla velmi opečovávaná a udržovaná. Všechny plasty sedí, jsou bez prasklin, jen pár minioděrek. Vše funguje jak má. Z doplňků: držák kufru, plotna, kufr originál Yamaha. Nový motorový olej. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni