DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125 ABSZnačka:Honda
Typ:PCX 125 ABS
Rok výroby:8/2018
Najeto:6648 km
Stav:super stav
Cena:63 000
Popis:Původně dovoz z Francie, nyní české doklady, v ČR jeden majitel, TP, ORV, SPZ. SERVISNÍ KNÍŽKA, uživatelský manuál. Od skútru jsou dva klíče.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování. Výkon motoru dle TP je 9 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 80%, zadní pneu 80%. Honda je motoricky v super stavu, byla velmi opečovávaná a udržovaná. Všechny plasty sedí, jsou bez prasklin, jen pár minioděrek. Na předním kole skútru nefunguje čidlo ABS. Původní majitel to neřešil, já také ne. Skútr samozřejmě normálně brzdí.:) Poslední servis byl dělaný dle servisní knížky v 5532 km. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni