DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125Značka:Honda
Typ:PCX 125
Rok výroby:8/2015
Najeto:12352 km
Stav:top stav
Cena:57 000
Popis:Skútr byl koupený nový v ČR, pouze jeden majitel, české doklady, TP, ORV, SPZ, vyplňovaná SERVISNÍ KNÍŽKA, uživatelský manuál, faktury o prováděném servisu, od skútru jsou dva klíče.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování. Výkon motoru dle TP je 8,6 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 70%, zadní pneu 70%. Honda je motoricky i opticky v TOP stavu, byla velmi opečovávaná, udržovaná a servisovaná. Nikdy nepoložená, ani neodřená motorka, bez škrábance. Opravdu stav nového skútru. Vše funguje jak má. Skútr je po autorizovaném servisu: nový motorový olej, chladící kapalina, vzduchový filtr, svíčka. Poslední servis byl ve 12 000 km. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni