DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125Značka:Honda
Typ:PCX 125
Rok výroby:6/2014
Najeto:8239 km
Stav:top stav
Cena:57 000
Popis:Skútr byl koupený nový v ČR, pouze jeden majitel, české doklady, TP, ORV, SPZ, SERVISNÍ KNÍŽKA, uživatelský manuál, od skútru jsou dva klíče.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování. Výkon motoru dle TP je 8,6 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 70%, zadní pneu 70%. Honda je motoricky i opticky v TOP stavu, byla velmi opečovávaná, udržovaná a servisovaná. Nikdy nepoložená, ani neodřená motorka, bez škrábance. Opravdu stav nového skútru. Vše funguje jak má. Vyplňovaná servisní knížka, po roce, nebo po najetí počtu kilometrů, až do 7200 km, to byl poslední servis: nový motorový olej, chladící kapalina, vzduchový filtr, svíčka, nová baterie. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni