DETAIL POLOŽKY Yamaha  X-City 125Značka:Yamaha
Typ:X-City 125
Rok výroby:6/2009
Najeto:18634 km
Stav:super stav
Cena:40 000
Popis:Dovoz z Rakouska od prvního majitele, originál rakouské doklady k přihlášení vozidla do českého registru vozidel, COC list, od skútru jsou tři klíče a dva od kufru.
Yamaha X-City 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování. Výkon motoru dle TP je 10,8 kW, max. rychlost 105 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 70%, zadní pneu 70%. Skútr je po servisu: Nový motorový olej, nová brzdová kapalina, nový olej v převodu, nová baterie, nový vzduchový filtr, nová svíčka, nové válečky ve variátoru. Yamaha je motoricky v super stavu, opticky má pár oděrek. Vše funguje jak má. Z doplňků: plexištít, držák kufru, plotna a kufr Givi. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. (Pouze přihlásit, po dohodě lze přihlášení zajistit.)
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni