DETAIL POLOŽKY Suzuki  UX 150 SixteenZnačka:Suzuki
Typ:UX 150 Sixteen
Rok výroby:7/2010
Najeto:33102 km
Stav:Super stav
Cena:37 000
Popis:Dovoz z Itálie, originál italské doklady k přihlášení vozidla do českého registru vozidel. SERVISNÍ KNÍŽKA, manuál, různé faktury ze servisů. Od skútru jsou dva klíče a dva od kufru.
Suzuki UX 150 Sixteen, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 150 ccm., plnění motoru - vstřikování. Výkon motoru dle TP je 11,2 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 70%, zadní pneu 70%. Nový motorový olej. Suzuki je motoricky v super stavu, opticky má pár oděrek. Všechny plasty sedí, nejsou volné, jsou bez prasklin. Vše funguje jak má. Původní majitel byl pečlivý a o skútr se staral. Z doplňků: držák kufru, plotna, kufr Kappa, plexištít. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. (Pouze přihlásit, po dohodě lze přihlášení zajistit.)
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni