DETAIL POLOŽKY Honda  PCX 125 ABSZnačka:Honda
Typ:PCX 125 ABS
Rok výroby:3/2019
Najeto:6900 km
Stav:Super stav
Cena:59 000
Popis:Skútr byl koupený nový v ČR, pouze jeden majitel, české doklady, TP, ORV, SPZ, SERVISNÍ KNÍŽKA, uživatelský manuál, od skútru jsou dva klíče.
Honda PCX 125, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., plnění motoru - vstřikování. Výkon motoru dle TP je 9 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 80%, zadní pneu 80%. Honda je motoricky v TOP stavu, byla by i opticky, nebýt rozbitého pravého plastu a lehce odřeného pravého nášlapu. Viz foto. Jinak je skútr bez dalšího poškození, všechny plasty sedí, (i ty odřené), nejsou volné, bez oděrek. Skútr nikam netáhne, rám není hnutý, atd... Vše funguje jak má. Je to skútr pro někoho komu nevadí tyto kosmetické vady, výměna poškozených plastů rozhodně není nutná. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. Skútr má uzavřené povinné ručení a lze na něm hned po ose odjet. DŮLEŽITÉ! MALOOBCHODNÍ PRODEJ JE UZAVŘEN. Ale v tomto případě se jedná se o soukromý, (komisní) prodej jiného majitele. Tento skútr lze prodat (koupit). V případě vašeho zájmu, mě prosím předem kontaktujte, skútr vám z prodejny vyvezu na veřejné místo (na ulici), kde si ho budete moci prohlédnout. Děkuji za pochopení.
Poznámka:Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510


Fotografie (pro zvětšení kliknětě):

Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni
Klikni Klikni Klikni